O nas

  • Biuro Rachunkowe ARGOS
    87-100 Toruń
    ul. Józefa Wybickiego 32/5
    Czynne: Pn. - Pt. 08:00-17:00
  • tel. 602 327 137
  • biuro@argostorun.pl

Biuro Rachunkowe ARGOS serdecznie zaprasza do podjęcia współpracy w zakresie kompleksowej, profesjonalnej, księgowo-kadrowej obsługi podmiotów gospodarczych (osoby fizyczne, osoby prawne, spółki prawa handlowego i cywilnego). Biuro świadczy usługi dla zróżnicowanych podmiotów, o zróżnicowanym profilu działalności.

Właścicielka Biura posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu księgowości, co gwarantuje fachową i rzetelną obsługę, posiada przy tym Licencję Ministra Finansów nr 42589/2010 uprawniająca do świadczenia usług księgowo-podatkowych oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej przez siebie działalności.

Biuro Rachunkowe działa od roku 2010, a jego dumą jest współpraca z klientami będącymi z nami od samego początku. Budujemy trwałe relacje. Jesteśmy młodym odpowiedzialnym zespołem z ambicjami. Sumiennie wykonujemy powierzone nam zadania.

Nasze Biuro rozumie swoją rolę, a Klient zna swój biznes. Nowe zadania to pasja, wyzwanie - nie konieczność. Szanujemy czas Naszych Klientów, a sukces Naszego Klienta jest Naszym sukcesem.


Inflacja jest tą formą podatku,którą można nałożyć bez ustawy.

Milton Friedman (1912-2006)

© 2010 A R G O S